Oznámení o přijetí žáků k základnímu vzdělávání

Vážení rodiče,
v pátek 30. 4. 2021 skončil zápis dětí do první třídy. Všechny děti byly přijaty. V novém školním roce nastoupí 59 prvňáčků. Při tomto počtu žáků otevřeme tři první třídy. To znamená, že ve třídách bude 20, 20 a 19 dětí.

Seznam přijatých dětí podle přiděleného registračního čísla najdete v příloze níže.

V měsíci červnu chceme uspořádat schůzku, na které Vám sdělíme důležité informace ohledně organizace nástupu Vašich dětí do školy. Doufám, že nám to současná situace v červnu dovolí. Prosím, sledujte web školy.

Přeji pevné zdraví

květ
25

Hrajeme si s Merkurem soutěž ZŠ Volgogradská (vybraní žáci)

květ
26

Dopravní hřiště 5.B

květ
26

Hrajeme si s Merkurem soutěž ZŠ Volgogradská (vybraní žáci)

květ
26

Vlastivědná vycházka Ostrava 7.C

květ
27

Dopravní hřiště 5.A

květ
30

Dopravní hřiště 5.C

květ
30

Zájezd Osvětim – Krakov 9.AB

květ
31

Knihovna Týden prvňáků 8 h 1.A