Postup v případě čtvrtečního pozitivního testování

Všichni věříme, že čtvrteční testování proběhne hladce stejně jako proběhlo to pondělní.

Pokud přece jen bude při čtvrtečním testování některý z žáků dané třídy pozitivní, výuka se přeruší a všichni žáci celé třídy musí odejít domů. Škola kontaktujte rodiče, kteří si dítě buď osobně vyzvednou nebo dají prostřednictvím SMS souhlas, že žák opouští školu sám.

Ve čtvrtek tímto žádná výuka pro tuto třídu neproběhne. Následující den v pátek žáci přecházeji na online výuku prostřednictvím aplikace MS Teams.
Žák, který byl pozitivně testován, musí co nejdřívě podstoupit potvrzovací PCR test, o jehož výsledku bezodkladně informuje školu. Škola informuje krajskou hygienickou stanici, která rozhodne o případné karanténě.

Přejeme pevné zdraví

květ
25

Hrajeme si s Merkurem soutěž ZŠ Volgogradská (vybraní žáci)

květ
26

Dopravní hřiště 5.B

květ
26

Hrajeme si s Merkurem soutěž ZŠ Volgogradská (vybraní žáci)

květ
26

Vlastivědná vycházka Ostrava 7.C

květ
27

Dopravní hřiště 5.A

květ
30

Dopravní hřiště 5.C

květ
30

Zájezd Osvětim – Krakov 9.AB

květ
31

Knihovna Týden prvňáků 8 h 1.A