Požadavky na pracovní sešity, pomůcky

publikováno úterý 17.08.2021
autor Pustková Pavlína

Příprava na nový školní rok 2021/2022

Milí rodiče a žáci,

níže naleznete seznamy pomůcek nebo pracovních sešitů, které budou potřeba na začátku nového školního roku.

Prosíme všechny rodiče, aby také zkontrolovali před nástupem dětí do školy stav pouzder dle ročníku - psací potřeby včetně náhraního kusu (pero či propisku), tužka číslo 3 nebo pentilka na rýsování, základní sadu ostrouhaných pastelek, strouhátko, malé pravítko do pouzdra, lepidlo, kružítko (náhradní tuhy) + kousek smirkového papíru na zabroušení, nůžky.

Žáci vědí, že potřebují i další pomůcky jako pravítko s ryskou, 30 cm dlouhé pravítko, úhloměr (starší žáci), mazací tabulku, hadřík, fix na tabulku.

Druhy sešitů i jednotlivé pomůcky učitelé upřesní počátkem září, mnozí žáci ale jednotlivé pedagogy znají a již vědí, jaké sešity do jednotlivých předmětů potřebovali v minulých letech, včetně pomůcek.

Začít s přípravou můžete již teď, různé druhy sešitů jistě žáci využijí.  Nenechávejte nákup až na září, ať máte vše v klidu připravené, než bude čas zasednout zpět do lavic.

Krásné léto, vedení školy

ledn
28

Dopravní hřiště 3.B

ledn
31

Vydávání vysvědčení za 1.pololetí

únor
01

8:15 h OZO 4. B

únor
02

8:15 h OZO 4. A

únor
04

Pololetní prázdniny