Přijímací zkoušky do chytrých telefonů a tabletů

ČŠI připravila ke stažení do chytrých telefonů a tabletů přijímačky pro žáky 5., 7. a 9. ročníků k podpoře žáků při přípravě na přijímací a maturitní zkoušky. Česká školní inspekce převedla testy k jednotným přijímacím zkouškám a společné části maturitních zkoušek použité v minulých letech do elektronické podoby a tyto testy jsou k dispozici v *mobilní testovací aplikaci InspIS SETmobile (pouze v mobilní aplikaci InspIS SETmobile, nikoli přes PC v pevné verzi InspIS)*. 

Návod najdete na: https://www.csicr.cz/cz/Aktuality/Aplikace-InspIS-SETmobile-pomuze-pri-priprave-na-p

 

ledn
24

Školní kolo dějepisné olympiády

ledn
27

Dopravní hřiště 3.A

ledn
28

Dopravní hřiště 3.B

ledn
31

Dopravní hřiště 3.C

únor
01

8:15 h OZO 4. B

únor
02

8:15 h OZO 4. A

únor
04

Pololetní prázdniny