Výběrové řízení na vedoucí školní jídelny

publikováno pondělí 11.03.2019
autor Pail Martin

Výběrové řízení na vedoucí školní jídelny.

Místo výkonu práce: Základní škola a mateřská škola, Ostrava-Hrabůvka, Mitušova 16, příspěvková organizace, odloučené pracoviště Mitušova 8 a Mitušova 6

Pracovní poměr:  doba určitá - po druhém roce s možností smlouvy na dobu neurčitou. Požadujeme zkušenosti s řízením a vedením stravovacího provozu v regionálním školství, manažerské schopnosti a vedení lidí, znalost platné legislativy, prováděcích předpisů a hygienických norem, spotřebního koše a programu pro vedení agendy jídelny Veřejné informační služby. Jedná se o zkrácený úvazek (35 hodin týdně).

Preferujeme samostatné a ambiciózní uchazeče, sympatizující s moderními trendy a zdravým stravováním vzhledem k zaměření naší školy a s praktickými znalostmi dietní a racionální kuchyně.

Pracovní náplň: Organizace provozu velkokapacitního stravovacího zařízení včetně zajišťování technického vybavení a údržby, ekonomické agendy, stanovování technologických postupů a zajišťování jejich dodržování hygienických předpisů.

Předpokládaný nástup: nejpozději od 1. 8. 2019. Přihlášku zašlete:  do 1. 5. 2019 na email: pail@zsmitusova16.cz