Cambridgeské zkoušky pro čtvrťáky

publikováno pondělí 25.02.2019
autor Musiol Radek

Testování angličtiny může být i zábava.

Naše škola dobře ví, že angličtina je v dnešní době velmi důležitá. I proto naše žáky vedeme od útlého věku k tomu, aby ji brali vážně, bavila je a byli motivovaní k dalšímu studiu. Jako partnerská škola British Council žáky aktivně zapojujeme do studia angličtiny a nabízíme jim možnost ověřit si svoje znalosti v mezinárodních zkouškách z angličtiny.

Tento týden si tak žáci 4.tříd měli možnost vyzkoušet, jak se svou angličtinou při zkoušce nanečisto obstojí. Prověřili jsme je v poslechu, čtení a psaní. Připravujeme naše žáky na jazykové zkoušky, které odpovídají moderním trendům testování a ověřování dosažení jazykové úrovně. Zkoušky na nečisto jsou pro žáky naší školy zdarma. Zájemci, kteří chtějí získat cambridgeský certifikát, mohou zkoušku skládat přímo na naší škole, a to v průběhu měsíce května. Angličtinu u dětí zdokonalujeme nejenom v hodinách angličtiny, ale i v odpoledních konverzačních kurzech. Investice do jazykového vzdělání se vždycky vyplatí. Naším cílem je sebevědomý žák, který se anglický domluví.

Mgr. Radek Musiol