Osvětim, Krakov 2022

Žáci 9. ročníků se vydali do Osvětimi. Do místa, které jim nabídlo jedinečný a silný emotivní zážitek, na který nezapomenou a každý by ho měl v rámci poznání historie určitě zažít. Z původního areálu se v Osvětimi zachovalo přes 50 budov, v jejich prostorách dodnes uvidíte “sbírky” lidských vlasů, oblečení nebo zavazadel. Kromě samotné Osvětimi žáci navštívil i nedaleký areál tábora Březinka. 

Celá akce byla zakončena návštěvou a prohlídkou Krakova, kde si žáci poslechli pověst o wawelském drakovi, se kterým se mohli také vyfotit.

Fotky najdete ve fotogalerii a průběžně na sociálních sítích.

únor
22

Galerie Plato 7.B

únor
22

K- Trio: Kdo zná a umí… 8.A

únor
24

Generálka na hudebně divadelní představení v ang. jazyce (10.00 sobota)

únor
28

Prevence 6.B 1.-2. h, 6.A 3.-4. h

únor
29

KD Akord 9.ABC Divadlo: Naši furianti

únor
29

18 h Hudebně divadelní představení v anglickém jazyce

břez
01

18 h Hudebně divadelní představení v anglickém jazyce