Osvětim, Krakov 2022

Žáci 9. ročníků se vydali do Osvětimi. Do místa, které jim nabídlo jedinečný a silný emotivní zážitek, na který nezapomenou a každý by ho měl v rámci poznání historie určitě zažít. Z původního areálu se v Osvětimi zachovalo přes 50 budov, v jejich prostorách dodnes uvidíte “sbírky” lidských vlasů, oblečení nebo zavazadel. Kromě samotné Osvětimi žáci navštívil i nedaleký areál tábora Březinka. 

Celá akce byla zakončena návštěvou a prohlídkou Krakova, kde si žáci poslechli pověst o wawelském drakovi, se kterým se mohli také vyfotit.

Fotky najdete ve fotogalerii a průběžně na sociálních sítích.

únor
08

8 h Knihovna 5.B

únor
10

10 h Divadlo 2.ABC, 3.A, 4.A

únor
10

10 h Knihovna 5.A

únor
17

8 h Knihovna 6.C

únor
17

KD Akord: „Šakalí léta“ 8.ABC, 9.ABC

břez
01

Knihovna 3. C

břez
03

Hopsalín v tělocvičně 1.ABC, 2.ABC, 3.C