Zápis dětí do studijní anglické třídy

publikováno středa 22.02.2023
autor Pustková Pavlína

Nabídka pro budoucí prvňáčky

V úterý 28. 2. 2023 od 12:45 do 16:45 hodin bude v ZŠ Mitušova 16 probíhat zápis dětí do 1. třídy s rozšířenou výukou anglického jazyka.

Přihlašujte své budoucí školáčky přes rezervační systém.

Týdenní hodinová dotace anglického jazyka bude v maximální možné míře, kterou umožňuje RVP. Výuka anglického jazyka s rodilým mluvčím. Žáci budou intenzivně připravováni na cambridgeské certifikáty. Ti nejlepší mohou získat cambridgeský certifikát na úrovni B2.

Podmínky přijímacího řízení: testy budou přizpůsobeny pro děti předškolního věku, prvních 22 dětí bude zařazeno do třídy s rozšířenou výukou, délka trvání maximálně 45 minut, výsledky do týdne od konání předzápisu.

Nestihli jste info schůzku v mateřských školách nebo svého předškoláka u nás ve školce nemáte a přesto zvažujete pro Vaše dítě třídu s rozšířenou výukou angličtiny? Chcete se ohledně předzápisu ještě na něco zeptat?

Přijďte osobně 21. 2. 2023 k nám do školy ZŠ Mitušova v době od 14 do 17 hodin. K dispozici Vám bude vedení školy a paní učitelky budoucích 1. tříd. Tento den probíhá od 14 do 15 hodin rovněž první školička pro předškoláky, takže vezměte svého předškoláka s sebou.

Srdečně zveme!

črvn
07

Den s informatikou 8.C

črvn
08

Parlament mládeže Úmob Jih

črvn
08

Den s informatikou 8.A

črvn
08

Fun park Žirafa 2.B

črvn
09

Dopravní hřiště 5.A

črvn
09

Den s informatikou 8.B

črvn
12

Školní výlet Praha 9.C

črvn
12

Školní výlet Štramberk 6.AC