Důležité: informační školní systém Edookit

publikováno sobota 30.06.2018
autor Pail Martin

Od školního roku 2018/2019 budeme přecházet na nový elektronický informační systém s názvem Edookit. Bližší informace získáte pod tímto odkazem.

Vážení rodiče,
od nového školního roku zavádíme do provozu elektronický školní informační systém od společnosti Edookit. Součástí toho systému je mimo jiné i elektronická žákovská knížka, která bude určena pro žáky 3. - 9. ročníku. Prostřednictvím tohoto informačního systému budete informováni nejenom o aktuální klasifikaci, ale i o všech školních aktivitách svých dětí, včetně komunikace s učiteli a vedením školy. Vy i žáci tak budete mít díky systému k dispozici veškeré podklady pro kvalitní přípravu do školy včetně včasné informovanosti o všem podstatném. Edookit Vám bude přístupný prostřednictvím webovského rozhraní, tudíž se na něj dostanete z jakéholiv počítače, tabletu či chytrého telefonu připojeného na internet. Informační systém EDOOKIT je možné elegantně využívat i prostřednictvím mobilní aplikace pro Android i iOS v chytrých telefonech a tabletech.
Během prvních zářijových dnů Vás (rodiče) požádáme o návštěvu školy, kde Vám předáme přihlašovací údaje. Ve vlastním zájmu nesdělujte dětem své přístupové údaje. Žáci budou mít také svůj vlastní přístup, kde mohou také sledovat hodnocení, rozvrh apod.
Odkaz na školní systém naleznete během prázdnin na školních stránkách. Odkaz vás přivede na přihlašovací stránku, kterou si můžete uložit např. do záložek v prohlížeči. Jak už jsem se zmínil, systém je přístupný i přes mobilní aplikaci pro verze Android a IOS.
Ve školním roce 2018/2019 budeme paralelně využívat ještě klasické papírové žákovské knížky.
Edookit bude i plně kompatibilní se systémem zabezpečeného vstupu do školy, který rovněž chceme zprovoznit od nového školního roku. O tom, ale až v dalším článku.
Veškerá data v elektronickém informačním systému jsou zpracována v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů a také dle nové směrnice EU s názvem GDPR.

pros
01

Exkurze Job air technic Mošnov (výběr žáků 9.ABC)

pros
19

8 h Knihovna Malý princ 8.B

ledn
19

Okresní kolo Dějepisné olympiády

ledn
23

Ozdravný pobyt s výukou lyžování I. stupeň (do 27.1.2022)

únor
08

8 h Knihovna 5.B

únor
10

10 h Knihovna 5.A