Mažoretky Krokodýl Ostrava - objednávkový systém

Sportovní oddíl mažoretek Krokodýl Ostrava již dvacet let patří mezi absolutní špičku ve svém oboru. Potvrdily to také na letošním Mistrovství ČR kde získaly 8x titul MISTR ČR, 8x I. VÍCEMISTR ČR a 4x II. VÍCEMISTR ČR napříč všemi věkovými kategoriemi. Stříbrné medaile získaly za svou pódiovou choreografii naše žákyně Veronika Tichá a Amálie Anna Frýdová.

Celý školní rok probíhal na naší škole kroužek mažoretek pod vedením šéftrenérky tohoto oddílu Ivy Vaculíkové. Devatenáct děvčat z prvního stupně se naučilo základům tohoto elegantního sportu a nyní mají možnost se zařadit do sportovních družstev. Mají za sebou několik úspěšných vystoupení a také jednu soutěž, kde si svou první medaili vybojovala Sofie Bláhová.

Moc děvčatům gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů. Již nyní je otevřen zápis nových děvčat od 3 do 15 let na nový školní rok. V případě zájmu vyplňte elektronickou přihlášku na webových stránkách oddílu www.krokodyl-ostrava.cz

Odkaz na přihlašovací systém 

https://bookit.safio.cz/events/488edfbf-305a-4224-8400-fa50e6eb54e4

 

září
26

Atletika čtyřboj 8., 9. r výběr žáků

září
27

Atletika čtyřboj 6., 7. r výběr žáků

září
29

ZOO 5.A

říjn
02

OZO 3.B

říjn
03

8 h Knihovna 3. A

říjn
05

OZO 3.C

říjn
05

Řemeslo má zlaté dno 9.B

říjn
06

9 - 12 h Lesní škola, 4.A