Mažoretky Krokodýl Ostrava - objednávkový systém

Sportovní oddíl mažoretek Krokodýl Ostrava již dvacet let patří mezi absolutní špičku ve svém oboru. Může se honosit tituly, které získal - 8x titul MISTR ČR, 8x I. VÍCEMISTR ČR a 4x II. VÍCEMISTR ČR napříč všemi věkovými kategoriemi. Stříbrné medaile získaly za svou pódiovou choreografii naše žákyně Veronika Tichá a Amálie Anna Frýdová.

Celý školní rok probíhal na naší škole v aule kroužek mažoretek pod vedením šéftrenérky tohoto oddílu Ivy Vaculíkové. Mají za sebou několik úspěšných vystoupení a soutěží.

Moc děvčatům gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů. Již nyní je otevřen zápis nových děvčat od 5. třídy. 

Kroužek pro začínající mažoretky bude probíhat v úterý od 14.00 do 15.00 hodin. Žákyně, které navštěvují školní družinu, budou v tento čas samozřejmě uvolněny. Kroužek povede profesionální trenérka klubu Krokodýl Ostrava a bude zpoplatněn částkou 2 000 Kč na půl roku.

Odkaz na přihlašovací systém 

https://bookit.safio.cz/events/488edfbf-305a-4224-8400-fa50e6eb54e4