Třídy III.C, D v knihovně

V pondělí navštívili žácí tříd III.C, D městkou knihovnu, aby si zopakovali knihovnickou lekci. Paní knihovnice je také seznámila s naučnou literaturou na zajímavé téma - Tajuplné a kouzelné stromy. Děti objevily možnosti získávání vědomostí z literatury. Zahrály si také interaktivní hry na téma stromy. Všem se to moc líbilo. Děti se již těší na další návštěvu knihovny.

 

Obrázky z akce najdete ve fotogalerii.

ledn
28

8 h, 9 h Výchovný koncert skupina Réva pro 1. i 2. st.

ledn
28

školní kolo olympiády v AJ ústní část 9. r

ledn
29

Divadlo loutek 2. ABC

ledn
30

Abeceda peněz 4. B Finanční gramotnost Česká spořitelna pobočka Nová Karolína

ledn
30

Vydávání vysvědčení, změna organizace výuky - 1. stupeň do 11:40 h, 2. stupeň do 12:35 h

ledn
31

Pololetní prázdniny

únor
07

Svět techniky 4.B

únor
24

Lyžařský kurz pro 1.stupeň