Veletrh středních škol Futurum 2023

Obchodní centrum FUTURUM Ostrava Vás touto cestou zve na Veletrh středních škol, který se uskuteční 8. 11.2023 od 9  17 hodin v OC Futurum Ostrava, Novinářská 3178/6a, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz, ve vnitřních prostorách obchodního centra.
Akce je volně přístupná pro žáky základních škol, jejich rodiče, zákazníky a návštěvníky OC.
8. listopadu se Vám tak představí čtyřicet středních škol z Moravskoslezského kraje.
Tímto projektem, nad kterým převzal záštitu náměstek hejtmana kraje pro oblast školství, mládeže a sportu pan Mgr. Stanislav Folwarczny, jsme umožnili prezentaci středním školám v našem OC. Hlavním zájmem je nabídnout svým návštěvníkům příležitost se přímo na místě seznámit s možnostmi, které jsou v této oblasti na území Moravskoslezského kraje poskytovány.
Denisa Bartoňová
Marketing Coordinator
OC FUTURUM Ostrava

 

květ
27

Dopravní hřiště 4.B

květ
27

Exkurze Dukovany (pro přihlášené)

květ
30
květ
31

DOV: Kouzelný oxid 1. A

črvn
03

3. - 4. Exkurze Praha (pro přihlášené)