Angličtina s Cambridge

ZŠ Mitušova se od letošního školního roku stala držitelem prestižního mezinárodního ocenění Cambridge English Language Assessment Exam Preparation Centre (Oficiální přípravné centrum pro pořádání Cambridge zkoušek). Co to znamená? Rozšiřujeme výuku anglického jazyka na škole, klademe důraz na komunikativní styl výuky, podporujeme další jazykové vzdělání našich žáků a v neposlední řadě připravujeme naše žáky na mezinárodní jazykové zkoušky Cambridge. Díky tomu, že jsme držiteli tohoto oprávnění, které jsme dne 11.9.2019 převzali na Britském velvyslanectví v Praze, můžeme pro žáky naší školy pořádat Cambridge zkoušky až do úrovně B1. Mezinárodní jazykové certifikáty Cambridge jsou silnou motivací k dalšímu učení a zlepšení si svojí angličtiny. Přidejte se k nám a dopřejte Vašim dětem kvalitní jazykové vzdělání.

únor
22

Galerie Plato 7.B

únor
22

K- Trio: Kdo zná a umí… 8.A

únor
24

Generálka na hudebně divadelní představení v ang. jazyce (10.00 sobota)

únor
28

Prevence 6.B 1.-2. h, 6.A 3.-4. h

únor
29

KD Akord 9.ABC Divadlo: Naši furianti

únor
29

18 h Hudebně divadelní představení v anglickém jazyce

břez
01

18 h Hudebně divadelní představení v anglickém jazyce