Fajne školní bistro u nás v jídelně

V rámci projektu Fajne školní bistro realizované Magistrátem města Ostravy se naše paní kuchařky zúčastnily mentoringu pod vedením týmu profesionálů v čele s kuchařem Michalem Adamem a s pomocí studentů Hotelové školy, Ostrava.

A co dobrého nám uvařili? Smetanovou polévku z pečené zeleniny, krůtí fajitas - mletou směs s drcenými rajčaty a červenou cibulí s dýňovým pyré. A jako sladkou tečku jsme si smlsli výborné a hlavně zdravé čokoládové brownies.

črvn
17

Helfštýn, Zbrašovské jeskyně 3.B, 4.BC

črvn
22

Rafty Ostravice 9.A

črvn
23

Rafty Ostravice 9.C

črvn
23

Grossmannova vila 7.AB

črvn
24

DOV Rozhýbej svět 4.C

črvn
24

Macocha, Hranice na Moravě 8.A

črvn
25

Teplice nad Bečvou 6.C

črvn
26

Slavnostní rozdávání vysvědčení a ukončení školního roku