Nenech to být!

Vážení rodiče,
naše škola se rozhodla reagovat na vaše podněty a zapojila se do platformy Nenech to být (NNTB).

Pro děti a rodiče jsme tímto zřídili bezpečnou online schránku důvěry, která umožní anonymní oznámení případu šikany mezi žáky nebo jiného problému, o kterém není snadné mluvit osobně, například kyberšikany, užívání návykových látek, sebepoškozování, domácího násilí apod.

Schránka bude zpřístupněna od 1. května 2023 a bude k dispozici na webových stránkách nntb.cz/sikana. Příslušný odkaz bude zveřejněn na stránkách školy. Další možností je využití mobilní aplikace dostupné na Google Play a App Store. Použít lze i QR kód vyvěšený na chodbách školy a je také přiložen níže v příloze.

Jak to funguje?

Nenech to být funguje jako webová a mobilní aplikace. Po odeslání putuje podnět k pověřeným osobám na naší škole, které na základě poskytnutých informací situaci vyřeší.

 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

vedení školy

  

dubn
22

Knihovna 6.A

dubn
22

22. - 24. 4. Exkurze Památky UNESCO, Vysočina (pro přihlášené)

dubn
23

OZO: Centrum odpadové výchovy 3.A

dubn
24

24. - 26. 4. Výjezd ZŠ a MŠ Valašské Klobouky

dubn
25

Mezinárodní jazykové zkoušky Cambridge 5. až 9. ročník

dubn
29

DOV: Kouzelný oxid 1.A

květ
02

Planetárium: 3.A, 2.C

květ
09

Fotografování tříd