Objednávkový systém pro hudební obory a zpěv

ZŠ Mitušova nabízí ve spolupráci se Základní uměleckou školou Leoše Janáčka výuku hry na hudební nástroje. Vaše děti se mohou ve školním roce 2024/2025 učit hrát na následující hudební nástroje: klavír, flétna, kytara (akustická, elektrická), housle, keyboard, saxofon, klarinet nebo docházet na výuku sólového zpěvu.

Výuka bude realizována v naší škole pod vedením pedagogů ze ZUŠ Leoše Janáčka. Výuka je zpoplatněna finanční částkou 1 800.- Kč na pololetí.

V rezervaci uveďte do poznámky hudební nástroj nebo obor, na který vaše dítě hlásíte.

Rezervujte nejpozději do středy 26. 6. 2024. Pozn. Časy uvedené v rezervaci jsou pouze pro účely rezervace. Nikam chodit nemusíte. Žáci, kteří se svými učiteli hudby pokračují se hlásit přes tento systém nemusí!

REZERVAČNÍ SYSTÉM

črvn
17

Školní výlet 5.A

črvn
17

Školní výlet 6.B

črvn
17

Dopravní hřiště 5. C

črvn
19

Školní výlet 5. C

črvn
20

Školní výlet 5. C

črvn
20

Školní výlet 3.A

črvn
20

Školní výlet 9.C

črvn
20

Exkurze Vídeň pro přihlášené