Předávání anglických certifikátů Cambridge

publikováno pátek 17.09.2021
autor Musiol Radek

Předáváme a fotíme se u jazykových certifikátů Cambridge:-)

Naši šikovní angličtináři si v tomto týdnu převzali jazykové certifikáty Cambridge. Vyplatila se jim tak celoroční příprava v loňském roce. Certifikáty zároveň pomohou některým žákům při přijímacím řízení na střední školy. I letos se budeme připravovat na mezinárodní jazykové zkoušky Cambridge. Začínáme již příští týden. Všem našim žákům gratulujeme a děkujeme za krásnou reprezentaci školy. 

Podívejte se na fotky z předávání do naší fotogalerie.

črvn
07

Den s informatikou 8.C

črvn
08

Parlament mládeže Úmob Jih

črvn
08

Den s informatikou 8.A

črvn
08

Fun park Žirafa 2.B

črvn
09

Dopravní hřiště 5.A

črvn
09

Den s informatikou 8.B

črvn
12

Školní výlet Praha 9.C

črvn
12

Školní výlet Štramberk 6.AC