Projektový den Advent a Vánoce 2021

publikováno neděle 12.12.2021
autor Pustková Pavlína

Předvánoční klání na 2. stupni

Dne 9. 12. 2021 byl pro 2. stupeň připraven projektový den na téma Advent a Vánoce. Třídy byly rozděleny do skupin a na 5 stanovištích plnily úkoly - v kuchyňce pekly perníkovou kometu, v počítačové učebně luštily vánoční kvíz, v hudebně zkoušely zahrát na tuby vánoční koledu a odpovídaly na zapeklité otázky, ve fyzikárně tvořily anglicko-český vánoční slovník a tvořily vánoční pohlednici a v aule se snažily vyrobit nejdelší řetěz. Jako druhá část byla tvorba projektů na téma "Vánoce v cizině". Jednotlivé země třídám vylosovali třídní učitelé.

Žáci byli šikovní, pracovali se zápalem a odměnou jim byly dárečky, sladkosti a hlavně zážitky. Nejlepší třídy ve svých kategoriích vyhráli perníkové stromečky (děkujeme 7.B za upečení), dorty Marlenky nebo rolády. 

Na Facebooku najdete záběry z živého vysílání a sestříhaná videa z fotografií, pár fotek ve fotogalerii a odkaz na album zase TADY.

Děkujeme učitelům za pečlivou přípravu, žáci se bavili a stálo to za to!

dubn
22

Knihovna 6.A

dubn
22

22. - 24. 4. Exkurze Památky UNESCO, Vysočina (pro přihlášené)

dubn
23

OZO: Centrum odpadové výchovy 3.A

dubn
24

24. - 26. 4. Výjezd ZŠ a MŠ Valašské Klobouky

dubn
25

Mezinárodní jazykové zkoušky Cambridge 5. až 9. ročník

dubn
29

DOV: Kouzelný oxid 1.A

květ
02

Planetárium: 3.A, 2.C

květ
09

Fotografování tříd