Projektový den Advent a Vánoce 2021

publikováno neděle 12.12.2021
autor Pustková Pavlína

Předvánoční klání na 2. stupni

Dne 9. 12. 2021 byl pro 2. stupeň připraven projektový den na téma Advent a Vánoce. Třídy byly rozděleny do skupin a na 5 stanovištích plnily úkoly - v kuchyňce pekly perníkovou kometu, v počítačové učebně luštily vánoční kvíz, v hudebně zkoušely zahrát na tuby vánoční koledu a odpovídaly na zapeklité otázky, ve fyzikárně tvořily anglicko-český vánoční slovník a tvořily vánoční pohlednici a v aule se snažily vyrobit nejdelší řetěz. Jako druhá část byla tvorba projektů na téma "Vánoce v cizině". Jednotlivé země třídám vylosovali třídní učitelé.

Žáci byli šikovní, pracovali se zápalem a odměnou jim byly dárečky, sladkosti a hlavně zážitky. Nejlepší třídy ve svých kategoriích vyhráli perníkové stromečky (děkujeme 7.B za upečení), dorty Marlenky nebo rolády. 

Na Facebooku najdete záběry z živého vysílání a sestříhaná videa z fotografií, pár fotek ve fotogalerii a odkaz na album zase TADY.

Děkujeme učitelům za pečlivou přípravu, žáci se bavili a stálo to za to!

pondělí 08.05.2023
středa 02.11.2022
črvn
09

Dopravní hřiště 5.A

črvn
09

Den s informatikou 8.B

črvn
12

Školní výlet Praha 9.C

črvn
12

Školní výlet Štramberk 6.AC

črvn
12

Dopravní hřiště 4.B

črvn
12

Výlet Vysoké Tatry 5.AB

črvn
13

Dopravní hřiště 4.C

črvn
13

Výlet Vysoké Tatry 5.AB návrat