Výsledky Cambridge zkoušek Starters a Movers

V tomto týdnu byly zveřejněny výsledky mezinárodních zkoušek Cambridge v úrovních Starters a Movers. Jedná se o zkoušky, kterých se účastnili především žáci našeho 1. stupně.

Zkoušku Starters skládalo v pondělí 7. května celkem 29 žáků. Nejvyšší možný počet ‘shieldů‘ (odznaků) získalo 16 z nich, což znamená, že dosáhli ve všech částech zkoušky 100% úspěšnosti.

Zkoušku Movers skládalo 18 žáků a na nejvyšší možný bodový zisk tentokrát dosáhlo 6 žáků. Celková úspěšnost všech žáků byla u zkoušky Starters velmi nadprůměrných 91% a u zkoušky Movers velmi pěkných 79%.

Výsledky jednotlivým žákům rozešlou jejich učitelé anglického jazyka. Oficiální certifikáty budou předány na začátku školního roku. Gratulujeme všem našim žákům, kteří se zkoušek zúčastnili. Máme z Vás velkou radost a přejeme krásné a pohodové léto. 

črvn
17

Školní výlet 5.A

črvn
17

Školní výlet 6.B

črvn
17

Dopravní hřiště 5. C

črvn
19

Školní výlet 5. C

črvn
20

Školní výlet 5. C

črvn
20

Školní výlet 3.A

črvn
20

Školní výlet 9.C

črvn
20

Exkurze Vídeň pro přihlášené