Výsledky Cambridge zkoušky Flyers

Máme k dispozici další výsledky mezinárodních zkoušek Cambridge. Tentokrát jde o výsledky ze zkoušky Flyers. Její úspěšné zvládnutí dokládá jazykovou úroveň A2 podle evropského společného referenčního rámce pro jazyky.

V pondělí 7. června skládalo tuto zkoušku 27 žáků naší školy – 12 žáků získalo nejvyšší možný počet ‘shieldů‘ (odznaků), což znamená, že jejich úspěšnost ve všech částech zkoušky byla fantastických 100%. Celková průměrná úspěšnost všech žáků byla velmi dobrých 88%.

Výsledky jednotlivým žákům rozešlou jejich učitelé anglického jazyka. Oficiální certifikáty budou předány na začátku školního roku. Výsledky zkoušek Starters a Movers budou zveřejněny nejpozději příští týden. Gratulujeme všem našim žákům k vynikajícím výsledkům a přejeme pohodové léto. 

črvn
21

Exkurze Vídeň pro přihlášené

črvn
26

SPŠ stavební , víceboj 8.AB

črvn
26

Exkurze Osvětim-Krakov 8., 9. r

črvn
27

Vydávání vysvědčení

črvn
28

Ředitelské volno