6. 2. 2018 Všichni znáte soutěž Bludiště...a naši žáci z 9. D se jí zúčastnili

Dne 6. 2. 2018 se třída 9.D z naší školy zúčastnila soutěže ČT Bludiště. Během dopoledne se tým ve složení Anička, Max, Vojta a Zdenek utkali proti ZŠ z Vysočiny, jejichž tým zde byl již potřetí a měli tak určitou výhodu. Obě skupiny byly velmi vyrovnané a rozhodlo se až v posledním kole u tajenky. Naši borci zvítězili a postoupili tak do dalšího kola, které se natáčelo odpoledne. Zde se družstvo utkalo proti týmu ze ZŠ v Teplicích ze severních Čech. Naši si vedli velmi dobře, po celou dobu byli vedoucím týmem, ale v závěru jim chybělo kousek štěstí u tajenky. Nakonec prohráli a do posledního, třetího kola již nepostoupili.
Přesto jsou pro nás vítězové. Odnesli si Bludišťáky i věcné ceny. Naši třídu a školu skvěle reprezentovali a chtěla bych jim za to poděkovat. Dík patří i publiku z 9.D a 6.C třídy, kteří vytvořili soutěžícím povzbudivou atmosféru až do podvečerních hodin, kdy soutěž skončila.
Snad někdy příště s jiným týmem nashledanou v Bludišti.

Mgr. Yvona Pešlová, Mgr. Simona Basovníková

ledn
28

8 h, 9 h Výchovný koncert skupina Réva pro 1. i 2. st.

ledn
28

školní kolo olympiády v AJ ústní část 9. r

ledn
29

Divadlo loutek 2. ABC

ledn
30

Abeceda peněz 4. B Finanční gramotnost Česká spořitelna pobočka Nová Karolína

ledn
30

Vydávání vysvědčení, změna organizace výuky - 1. stupeň do 11:40 h, 2. stupeň do 12:35 h

ledn
31

Pololetní prázdniny

únor
07

Svět techniky 4.B

únor
24

Lyžařský kurz pro 1.stupeň