9. D v Bludičti ČT

6. 2. 2018 Všichni znáte soutěž Bludiště...a naši žáci z 9. D se jí zúčastnili

Dne 6. 2. 2018 se třída 9.D z naší školy zúčastnila soutěže ČT Bludiště. Během dopoledne se tým ve složení Anička, Max, Vojta a Zdenek utkali proti ZŠ z Vysočiny, jejichž tým zde byl již potřetí a měli tak určitou výhodu. Obě skupiny byly velmi vyrovnané a rozhodlo se až v posledním kole u tajenky. Naši borci zvítězili a postoupili tak do dalšího kola, které se natáčelo odpoledne. Zde se družstvo utkalo proti týmu ze ZŠ v Teplicích ze severních Čech. Naši si vedli velmi dobře, po celou dobu byli vedoucím týmem, ale v závěru jim chybělo kousek štěstí u tajenky. Nakonec prohráli a do posledního, třetího kola již nepostoupili.
Přesto jsou pro nás vítězové. Odnesli si Bludišťáky i věcné ceny. Naši třídu a školu skvěle reprezentovali a chtěla bych jim za to poděkovat. Dík patří i publiku z 9.D a 6.C třídy, kteří vytvořili soutěžícím povzbudivou atmosféru až do podvečerních hodin, kdy soutěž skončila.
Snad někdy příště s jiným týmem nashledanou v Bludišti.

Mgr. Yvona Pešlová, Mgr. Simona Basovníková