Bambifest Kdo s koho 2019

17. 5. 2019 Bambifest Kdo s koho - opět jsme se umístili!

V pátek 17. 5. 2019 proběhla na BAMBIFESTU u Koliby soutěž KDO S KOHO, na kterou se přihlásilo devět základních škol z Ostravy. Družstvo bylo sestaveno z žáků prvních až šestých ročníků, kteří soutěžili v netradičních sportovních disciplínách. V roli ,,chytrolínů“ vystupovali žáci nejstarších tříd a odpovídali na kvízové otázky – 17. listopad v naší historii, vodní zdroje Česka, slavní čeští cestovatelé. Žáci třetích, čtvrtých a šestých tříd si připravili ,,diváckou soutěž“. Kluci natrénovali pokřik a děvčata taneček. Jejich vystoupení si prohlédněte na tomto odkazu.

Po napínavém souboji naše škola vyhrála hezké druhé místo. Na prvním místě se umístila ZŠ Porg Ostrava-Vítkovice. Soutěžící dostali pěkné dárky od sponzorů a pro školu jsme vyhráli šek v hodnotě 3500 Kč na nákup sportovních pomůcek dle vlastního výběru. Akce se dětem moc líbila.

 

Mgr. M. Slavíková

črvn
11

Nový Jičín 5.ABC

črvn
17

Helfštýn, Zbrašovské jeskyně 3.B, 4.BC

črvn
22

Rafty Ostravice 9.A

črvn
23

Rafty Ostravice 9.C

črvn
23

Grossmannova vila 7.AB

črvn
24

DOV Rozhýbej svět 4.C

črvn
24

Macocha, Hranice na Moravě 8.A

črvn
25

Teplice nad Bečvou 6.C