Pasování prvňáčků na čtenáře

I my už patříme mezi čtenáře

Březen je měsíc knihy. Při této příležitosti pořádá pravidelně dětské oddělení Městské knihovny v Ostravě Týden prvňáčků.

Také letos byli pozváni na pasování prvňáci z naší školy. Paní knihovnice připravily zajímavý program. Ostrov, námořník, pirát, poklad,… to vše děti nadchlo a vtáhlo do námořnické hry. Plnily různé úkoly, soutěžily. Vyvrcholením bylo pasování na čtenáře. Této role se ujali zástupci vedení našeho obvodu, v pondělí místostarostka paní Hana Tichánková, v úterý pan místostarosta Zdeněk Hűbner. Děti měly z velkého meče respekt, ale všichni pasování zvládli. Za tuto odvahu dostal každý žák svou první průkazku do knihovny a pěkný dáreček.

Děkujeme touto cestou paní knihovnicím za opravdu krásnou akci.

                                                                                                                                                 Mgr. Renáta Hlisnikowská

črvn
17

Helfštýn, Zbrašovské jeskyně 3.B, 4.BC

črvn
22

Rafty Ostravice 9.A

črvn
23

Rafty Ostravice 9.C

črvn
23

Grossmannova vila 7.AB

črvn
24

DOV Rozhýbej svět 4.C

črvn
24

Macocha, Hranice na Moravě 8.A

črvn
25

Teplice nad Bečvou 6.C

črvn
26

Slavnostní rozdávání vysvědčení a ukončení školního roku