Úspěch žáků 5. C v kybernetické olympiádě

24. 1. 2020 Zkoumáme moderní technologie

Kybernetická olympiáda byla pořádána 24. 1. 2020 v rámci Dne otevřených dveří na Fakultě elektrotechniky a informatiky VŠB-TUO. Naši dva žáci 5. C Tonda Halík a Matyáš Šenkeřík se ve své kategorii umístili na 2. místě. Gratulujeme.

črvn
11

Nový Jičín 5.ABC

črvn
17

Helfštýn, Zbrašovské jeskyně 3.B, 4.BC

črvn
22

Rafty Ostravice 9.A

črvn
23

Rafty Ostravice 9.C

črvn
23

Grossmannova vila 7.AB

črvn
24

DOV Rozhýbej svět 4.C

črvn
24

Macocha, Hranice na Moravě 8.A

črvn
25

Teplice nad Bečvou 6.C