Máme mistry v karate

Pražský pohár v karate

Máme ve škole mistry ????????????
V sobotu 20. 11.2021 se tři žáci naší školy zúčastnili Pražského poháru v karate. Na 1.místě se umístil Samuel Machálek z 1.B ,2. místo získal Vojtěch Březina z 2.B a třetí byl Matěj Slíva z 2.C.
Mezi další medailisty se zařadili: Sieczka Šimon 1. místo kumite, Šenkýř Matěj 2. místo kumite, Szarzec Filip 2. místo kumite, Klena René 3. místo kumite a Novotná Daniela 1. místo kata.
Všem  gratulujeme a přejeme co nejvíce dalších úspěchů ????
črvn
11

Nový Jičín 5.ABC

črvn
17

Helfštýn, Zbrašovské jeskyně 3.B, 4.BC

črvn
22

Rafty Ostravice 9.A

črvn
23

Rafty Ostravice 9.C

črvn
23

Grossmannova vila 7.AB

črvn
24

DOV Rozhýbej svět 4.C

črvn
24

Macocha, Hranice na Moravě 8.A

črvn
25

Teplice nad Bečvou 6.C