Zdravá výživa v 2.B

"Nehraj si s tím jídlem"...v tomto případě úplně neplatí :-) Žáci 2.B v rámci prvouky a pracovních činnosti tvořili vitamínové bomby. Vlastně ne bomby, ale autíčka. Opravdu nádherná práce.

črvn
11

Nový Jičín 5.ABC

črvn
17

Helfštýn, Zbrašovské jeskyně 3.B, 4.BC

črvn
22

Rafty Ostravice 9.A

črvn
23

Rafty Ostravice 9.C

črvn
23

Grossmannova vila 7.AB

črvn
24

DOV Rozhýbej svět 4.C

črvn
24

Macocha, Hranice na Moravě 8.A

črvn
25

Teplice nad Bečvou 6.C