6.A hraje divadlo

publikováno úterý 12.02.2019
autor Sýkorová Renáta

V posledním týdnu před jarními prázdninami potěšili žáci 6. A své mladší spolužáky nastudováním dvou klasických pohádek, avšak v moderním přepracování.

V pohádce O Červené karkulce malé diváky zcela určitě zaujaly záměny rolí, kdy Karkulku nahradil Karkulín, babičku dědeček, či maminku tatínek. A vlk? Vlk zůstal vlkem, nakonec však neskončil ve studni s plným břichem kamení , ale v mixéru. V pohádce O perníkové chaloupce zase pobavily "slovní přestřelky" Jeníčka s Mařenkou, kteří nakonec společnými silami ježibabu také přelstili. Obě pohádky byly velmi zdařilé, od vtipných dialogů,přes krásné kostýmy až po herecké nadání všech účinkujících. Opět tedy veliká pochvala za předvedené výkony. Fotky z divadelního představení si můžete prohlédnout ve fotogalerii.                                                                      Mgr. Sýkorová Renáta

říjn
02

OZO 3.B

říjn
03

8 h Knihovna 3. A

říjn
03

12 -13:30 h Talent City – chemie, Černá louka, 15 žáků 9. ABC

říjn
05

OZO 3.C

říjn
05

Řemeslo má zlaté dno 9.B

říjn
06

9 - 12 h Lesní škola, 4.A

říjn
10

8:15 h Kino Luna: Kambodža, 8.AB, 9. ABC

říjn
11

Exkurze Dlouhé Stráně, Velké Losiny