Adaptační kurz 6. ročníků 2023

Expedice 6. ročníků právě probíhá! Po napínavé cestě celou skupinu na hřebeni Dolní Lomné přivítalo nádherné počasí. Po ubytování se všichni vrhli do víru skvělých týmových aktivit, kterými se bavili až do večerky. A co je čekalo dnes? To se dozvíte, až dostaneme do Ostravy další hlášení ;-)

A máme tady hlášení:

Druhý den ráno nás přivítala mlha a déšť a my museli zůstat na Severce. Když se počasí umoudřilo, vyrazili jsme na nedalekou rozhlednu, skládali jsme portrét gangsterů a posilněni borůvkovými knedlíky jsme se v páce snažili překonat pana asistenta. Nepodařilo se! Poslední aktivitou dnešního večera byla architektura, soutěžili jsme o nejvyšší věž. A teď už do hajan...

Den třetí. A nastal čas posledních společných aktivit, balení, úklid pokojů a loučení se Severkou. Naučili jsme se zde, jak se máme tolerovat a spolu vycházet, zkrotili jsme svůj živelný projev “lamou” a vydali se poslední túrou dolů po sjezdovce k autobusu. Tak Severko díky a možná někdy příště AHOOOJ !!!

Fotky najdete v galerii školy a na sociálních sítích.

Celý pobyt, stravu i dopravu mají žáci hrazeny z Národního plánu obnovy.

dubn
22

Knihovna 6.A

dubn
22

22. - 24. 4. Exkurze Památky UNESCO, Vysočina (pro přihlášené)

dubn
23

OZO: Centrum odpadové výchovy 3.A

dubn
24

24. - 26. 4. Výjezd ZŠ a MŠ Valašské Klobouky

dubn
25

Mezinárodní jazykové zkoušky Cambridge 5. až 9. ročník

dubn
29

DOV: Kouzelný oxid 1.A

květ
02

Planetárium: 3.A, 2.C

květ
09

Fotografování tříd