Badatelská konference 2022

V úterý 10.5.2022 naši školu reprezentovali žáci Jiří Chudík a Alex Malaczynski v žákovské konferenci, která se konala na SPŠ akademice Heyrovského. Kluci vypracovali prezentaci na téma jaderná energie, kterou na konferenci předvedli před ostatními soutěžícími. Prezentace i vystupování bylo hodnoceno porotci. Nejvíce z celého dne se klukům líbily ostatní prezentace a to, že se něco nového dozvěděli. Zaujal je také "zvěřinec", kde nám byly řečeny zajímavosti o jednotlivých exotických zvířatech, které škola chová. I přesto, že se kluci neumístili mezi třemi nejlepšími, akci si užili a neodcházeli s prázdnou.

Michaela Žižková

Záběry najdete v galerii i na sociálních sítích.

květ
29

Exkurze Osvětim a Krakov 9.ABC a 8.B

květ
30

Historická exkurze Bouzov 6.-7. roč

květ
31

Školní výlet Bruntál 8.C

květ
31

Den dětí Kino Luna 1.ABC, 2.ABC, 3.C film Úžasný Mauric

črvn
01
črvn
02

Akce městského obvodu Jih

črvn
07

Den s informatikou 8.C