Badatelská konference 2022

V úterý 10.5.2022 naši školu reprezentovali žáci Jiří Chudík a Alex Malaczynski v žákovské konferenci, která se konala na SPŠ akademice Heyrovského. Kluci vypracovali prezentaci na téma jaderná energie, kterou na konferenci předvedli před ostatními soutěžícími. Prezentace i vystupování bylo hodnoceno porotci. Nejvíce z celého dne se klukům líbily ostatní prezentace a to, že se něco nového dozvěděli. Zaujal je také "zvěřinec", kde nám byly řečeny zajímavosti o jednotlivých exotických zvířatech, které škola chová. I přesto, že se kluci neumístili mezi třemi nejlepšími, akci si užili a neodcházeli s prázdnou.

Michaela Žižková

Záběry najdete v galerii i na sociálních sítích.

list
28

Vánoční fotografování

pros
01

Exkurze Job air technic Mošnov (výběr žáků 9.ABC)

pros
19

8 h Knihovna Malý princ 8.B

ledn
19

Okresní kolo Dějepisné olympiády

ledn
23

Ozdravný pobyt s výukou lyžování I. stupeň (do 27.1.2022)

únor
08

8 h Knihovna 5.B

únor
10

10 h Knihovna 5.A