Co víme (nejen) o Jihu 2024

V pátek 9. 2. se na škole Březinova uskutečnil kvíz: Co víme (nejen) o Jihu. Do soutěže se zapojilo 13 škol z obvodu Ostrava-Jih. Naši školu reprezentovali žáci osmých tříd, kteří se na místě připojili ke svým týmům. Záměrem této soutěže je propojit děti z různých škol. Při hře tak získali nejen vědomosti, ale i nové kamarády. Naši žáci byli moc šikovní a soutěž si užili.

Michaela Žižková

Fotografie najdete v galerii webu a na sociálních sítích.

únor
22

Galerie Plato 7.B

únor
22

K- Trio: Kdo zná a umí… 8.A

únor
24

Generálka na hudebně divadelní představení v ang. jazyce (10.00 sobota)

únor
28

Prevence 6.B 1.-2. h, 6.A 3.-4. h

únor
29

KD Akord 9.ABC Divadlo: Naši furianti

únor
29

18 h Hudebně divadelní představení v anglickém jazyce

břez
01

18 h Hudebně divadelní představení v anglickém jazyce