Dějepisná olympiáda 2023 krajské kolo - výsledky

V pondělí 27. 3. 2023 proběhlo na naší škole krajské kolo dějepisné olympiády. Téma 52. ročníku soutěže znělo: "Rozdělený svět a Československo v něm 1945 - 1992." Ve dvou kategoriích soutěžilo 50 žáků a studentů z 32 škol celého moravskoslezského kraje. V kategorii I. základní školy a víceletá gymnázia zvítězil Štěpán Polách z Gymnázia Nový Jičín. V kategorii II. střední školy zvítězil Ondřej Lešenar z Masarykova gymnázia Příbor. Oba vítězové nás budou reprezentovat v celostátním kole. V příloze najdete výsledkové listiny. V kategorii I. ZŠ o vítězi rozhodla rozřazovací otázka (poslední sloupec v tabulce).

Prvních pět prací v každé kategorii bude naskenováno a posláno hlavnímu pořadateli Univerzitě Hradec Králové i s mailovými kontakty na žáky a jejich vyučující. O případném postupu z dalších míst Vás bude informovat přímo Univerzita Hradec Králové.  Všem ostatním soutěžícím děkuji za účast a jejich vyučujícím za pomoc a podporu.

Za celou porotu se těším někdy příště na viděnou.

 

                                                                                                                   Mgr. Robert Novotný, předseda poroty KK-DO

dubn
22

Knihovna 6.A

dubn
22

22. - 24. 4. Exkurze Památky UNESCO, Vysočina (pro přihlášené)

dubn
23

OZO: Centrum odpadové výchovy 3.A

dubn
24

24. - 26. 4. Výjezd ZŠ a MŠ Valašské Klobouky

dubn
25

Mezinárodní jazykové zkoušky Cambridge 5. až 9. ročník

dubn
29

DOV: Kouzelný oxid 1.A

květ
02

Planetárium: 3.A, 2.C

květ
09

Fotografování tříd