Den otevřených dveří 2023

V úterý 28. 3. 2022 proběhl od 9 hodin den otevřených dveří. Zájemci si mohli prohlédnout školu. Od 14 hodin byla pro předškoláky připravena zábavná cesta školou. Děti provázely žákyně 8. a 9. ročníků, společně plnily na různých stanovištích úkoly, předškoláci dostávali razítka a na konci odměnu. Odpoledne v aule vystoupili žáci, kteří se učí hrát na kytaru nebo ukulele pod vedením pana učitele Stanislava Kvocha ZUŠ Leoše Janáčka a své umění ukázaly i mažoretky z klubu Krokodýl Ostrava.

Děkujeme všem rodičům, paní učitelkám ZŠ i MŠ, dětem i žákům za spolupráci. Všichni jsme si akci užili a těšíme se na další rok.

Fotografie z akce najdete v Google albu.

 

 

črvn
07

Den s informatikou 8.C

črvn
08

Parlament mládeže Úmob Jih

črvn
08

Den s informatikou 8.A

črvn
08

Fun park Žirafa 2.B

črvn
09

Dopravní hřiště 5.A

črvn
09

Den s informatikou 8.B

črvn
12

Školní výlet Praha 9.C

črvn
12

Školní výlet Štramberk 6.AC