Den otevřených dveří 2023

V úterý 28. 3. 2022 proběhl od 9 hodin den otevřených dveří. Zájemci si mohli prohlédnout školu. Od 14 hodin byla pro předškoláky připravena zábavná cesta školou. Děti provázely žákyně 8. a 9. ročníků, společně plnily na různých stanovištích úkoly, předškoláci dostávali razítka a na konci odměnu. Odpoledne v aule vystoupili žáci, kteří se učí hrát na kytaru nebo ukulele pod vedením pana učitele Stanislava Kvocha ZUŠ Leoše Janáčka a své umění ukázaly i mažoretky z klubu Krokodýl Ostrava.

Děkujeme všem rodičům, paní učitelkám ZŠ i MŠ, dětem i žákům za spolupráci. Všichni jsme si akci užili a těšíme se na další rok.

Fotografie z akce najdete v Google albu.

 

 

dubn
22

Knihovna 6.A

dubn
22

22. - 24. 4. Exkurze Památky UNESCO, Vysočina (pro přihlášené)

dubn
23

OZO: Centrum odpadové výchovy 3.A

dubn
24

24. - 26. 4. Výjezd ZŠ a MŠ Valašské Klobouky

dubn
25

Mezinárodní jazykové zkoušky Cambridge 5. až 9. ročník

dubn
29

DOV: Kouzelný oxid 1.A

květ
02

Planetárium: 3.A, 2.C

květ
09

Fotografování tříd