Judo na ZŠ Mitušova

publikováno čtvrtek 02.09.2021
autor Musiol Radek

Představení a ukázky juda na ZŠ Mitušova

Do naší školy dnes přijeli trenéři a členové 1. Judo clubu Baník Ostrava. Trenéři Dušan Koza a Kristýna Polášková žákům z prvních, druhých a třetích tříd představili a pověděli něco o historii tohoto sportu, seznámili je se základními pravidly a rovněž zdůraznili zásady bezpečnosti a fair play. Praktických ukázek a demonstrací se chopily velmi šikovné judistky Dominika Kuželová a Pavla Vavřínová. Ukázaly tak přítomným holkám, že judo určitě není jenom pro kluky:-) Žáci naší školy mohou v letošním školním roce začít navštěvovat tréninky juda, a to každé pondělí od 14:30 do 15:30. Začínáme v pondělí 27. září. V případě zájmu vyplňte tuto přihlášku a pošlete do školy osobně nebo přes Edookit.

Na fotky z dnešního dne se můžete podívat ve fotogalerii

Ještě jednou děkujeme judistům za dnešní příjemně strávené dopoledne.

Za vedení školy

Radek Musiol