Kdo zná a umí,ten si píská 2023

Žáci 8.A a 8.C se zúčastnili interaktivní soutěže v praktických dovednostech ve spolupráci odbornými učilišti, středními školami, zaměstnavateli a Úřadem práce Ostrava (IPS) v K-Triu. V šestičlenných týmech si žáci ověřili své schopnosti a dovednosti při plnění praktických úkolů - vázání kytic, řezání dlažby, kompletování brýlí, smažení palačinky, míchání nealkoholického napoje, přebalování miminka (panenky) atd. V konkurenci 17 škol se sice naše soutěžní družstva neumístila, žáci si ale vyzkoušeli spoustu dovedností, kterým se třeba budou časem věnovat v rámci svého povolání.

Záběry z akce najdete ve fotogalerii a na sociálních sítích.

květ
29

Exkurze Osvětim a Krakov 9.ABC a 8.B

květ
30

Historická exkurze Bouzov 6.-7. roč

květ
31

Školní výlet Bruntál 8.C

květ
31

Den dětí Kino Luna 1.ABC, 2.ABC, 3.C film Úžasný Mauric

črvn
01
črvn
02

Akce městského obvodu Jih

črvn
07

Den s informatikou 8.C