Kombinovaná výuka 5. C

publikováno neděle 31.05.2020
autor Pustková Pavlína

Netradiční výuka 5. C

Mimořádná koronavirová situace nám nedovolila potkávat se ve škole. A tak jsme v 5. C od 27.4. 2020 v matematice zahájili třikrát týdně výuku online. Probírali jsme učivo, procvičovali,psali do chatu správné výsledky, plnili testy online, dokonce domácí úkoly už umíme nahrát do své složky. 

Od 25. května se do školy vrátilo 11 žáků. Šest dalších ale pracuje každé dopoledne z domu a tak jsme rozděleni na "žákovské studenty" a "domácí studenty". Rozdíl v práci není téměř žádný, všichni se účastníme vyučování - čteme, odpovídáme, ukazujeme nebo zapisujeme výsledky.

Připravené pracovní listy si "domácí studenti" mohli přijít vyzvednout na sekretariát a tak pracujeme jako obvykle.

Ještě měsíc, pak dostaneme vysvědčení a budu letní prázdniny!

Foto záběry z naší nezvyklé výuky najdete ve fotogalerii.

Mgr. Pavlína Pustková

květ
27

Dopravní hřiště 4.B

květ
27

Exkurze Dukovany (pro přihlášené)

květ
30
květ
31

DOV: Kouzelný oxid 1. A

črvn
03

3. - 4. Exkurze Praha (pro přihlášené)