Leden ve 2. A

Po dlouhých Vánocích jsme se vrátili opět do školy, a i když musíme dodržovat přísná hygienická pravidla, jsme rádi, že jsme ve škole. Je nám líto všech ostatních dětí, které do škol nemohou, ale nezoufejte, věříme, že i Vy brzy vrátíte.

A když je škola téměř prázdná, snažíme se užívat si ji, jak jen to jde. Společně vytváříme krásná dílka ve výtvarné výchově a pracovních činnostech, k tomu si pouštíme pěkné písničky, a když už nemůžeme zpívat, alespoň si pod rouškou broukáme. K hodinám čtení využíváme naši školní knihovnu, kde se vždy vykulíme do pohodlných sedacích vaků a odpočíváme u čtení.

Ani tělesnou výchovu nezanedbáváme. Když je počasí příznivé, jdeme rádi ven na procházku do blízkého lesíka a také často využíváme naše procházky k tomu, abychom přinesli úkoly a sešity našim nemocným spolužákům. Jsme vždycky rádi, když jim můžeme alespoň zamávat do okna :-)

V minulém týdnu nám napadl konečně sníh. A to jsme nemohli nechat jen tak… Nešlo sice postavit sněhuláka, ale my jsme si vymysleli sněžné přebory v hodu do dálky a na cíl. A paní učitelka dostala samozřejmě zásahů nejvíce ;-)

V den vysvědčení se už nikomu nechtělo učit, a tak jsme hráli nejrůznější hry, u kterých jsme se pořádně nasmáli. A pololetí je za námi. Máme stále úsměv na rtech, i když ho pod rouškou nevidíte.

Budeme rádi, když se kouknete do fotogalerie.

Za třídu 2. A Petra Prokopová

dubn
22

Knihovna 6.A

dubn
22

22. - 24. 4. Exkurze Památky UNESCO, Vysočina (pro přihlášené)

dubn
23

OZO: Centrum odpadové výchovy 3.A

dubn
24

24. - 26. 4. Výjezd ZŠ a MŠ Valašské Klobouky

dubn
25

Mezinárodní jazykové zkoušky Cambridge 5. až 9. ročník

dubn
29

DOV: Kouzelný oxid 1.A

květ
02

Planetárium: 3.A, 2.C

květ
09

Fotografování tříd