Matematický klokan 2022

Dne 18. 3. proběhla mezinárodně uznávaná soutěž Matematický klokan. Ve všech kategoriích soutěžící řeší soubor testových úloh ve stanoveném čase, přičemž vybírá jednu z pěti nabízených možností řešení. Úlohy jsou seřazeny ve třech skupinách podle obtížnosti. Soutěží se ve všech krajích naší republiky v jednom termínu, takže žáci a studenti absolvují školní, oblastní, republikové a vlastně i mezinárodní kolo ve své lavici.

 
Záběry z předávání diplomů a cen najdete v galerii webu nebo na FB či Instagramu.
 
Cvrček (2. - 3. třída)
1. Míša Rozsypal 3.A
2. Rozárka Sněhotová 3.A
3. Jirka Kolář 3.C
Klokánek (4. - 5. třída)
1. Martin Pustka 5.B
2. Vítek Prokop 4.A
3.-4. Verča Slavíková a Míša Petřek 5.B
Benjamín (6. - 7. třída)
1. Jirka Chudík 7.B
2. Lucka Šeděnková 6.B
3. Matěj Široký 7.C
Kadet (8. - 9. třída)
1.Matěj Vykydal 9.A
2. Verča Pazdyková 9.A
3.Terka Kopečková 9.B
Všem vítězům moc gratulujeme ????????