Mažoretky - medailový úspěch děvčat z naší školy

V roce 2022 začala velmi úspěšná spolupráce sportovního oddílu mažoretek Krokodýl Ostrava a ZŠ Mitušova 16. Děvčatům z prvního stupně byl nabídnut kroužek mažoretek 1x týdně přímo ve škole. Ze strany dětí byl velký zájem, a tak se 18 děvčat začalo postupně věnovat mažoretkovému sportu pod vedením zkušené trenérky Ing. Ivy Vaculíkové. Po pár měsících si již vyzkoušely první vystoupení v kostýmech a v létě se mnohé z nich zúčastnily příměstského tábora, nebo náročnějšího pobytového soustředění. To jim otevřelo dveře stát se mažoretkou na profesionální úrovni v jednom z nejúspěšnějších oddílů v ČR i v zahraničí.

O víkendu 20. – 21.4. se 13 děvčat z naší školy účastnilo semifinále pro Mistrovství ČR ve skupinových formacích, kde si vybojovaly ve velké konkurenci zlatou medaili a postup na MČR. Již v květnu jim budeme držet palce na Mistrovství ČR v Hradci Králové, kde se potkají nejlepší české mažoretky.

Oddíl Krokodýl Ostrava má stále otevřené dveře pro šikovná děvčata od 3 do 15 let. Stačí se jen domluvit a můžeš být úspěšná i ty. Informace: Iva Vaculíková, tel.: 737 137 003, www.krokodyl-ostrava.cz

Velká gratulace patří těmto děvčatům: Agáta Surovecká, Lucie Šiftařová, Kateřina Marie Fedorová, Amálie Anna Frýdová, Sofie Bláhová, Caroline Claire Brierley, Eliška Vrbová, Helena Dvorská, Veronika Francová, Sabine Singh, Nathalia Samková, Veronika Tichá, Natálie Tichá

květ
27

Dopravní hřiště 4.B

květ
27

Exkurze Dukovany (pro přihlášené)

květ
30
květ
31

DOV: Kouzelný oxid 1. A

črvn
03

3. - 4. Exkurze Praha (pro přihlášené)