Mezinárodní zkoušky pro žáky 7.tříd

publikováno pátek 01.03.2019
autor Musiol Radek

ANGLIČTINA NÁS BAVÍ

Jsme školou s rozšířenou výukou anglického jazyka. V rámci našeho vyučování si proto žáci v klidu a bezplatně vyzkoušeli mezinárodní zkoušky z angličtiny. Žáci se tak dozvěděli, v jakých oblastech jsou úspěšní a kde naopak musí přidat. My učitelé zase získáme zpětnou vazbu, na co se v hodinách angličtiny více zaměřovat a jak dále pomáhat svým žákům, aby dosahovali ještě lepších výsledků.

Cambridgeská zkouška Young Learners English - Flyers odpovídá jazykové úrovni A2 dle Evropského referenčního rámce pro jazyky a umožňuje uživatelům solidní dorozumění se v každodenních situacích. Máme radost, že se tato akce setkala s velkým úspěchem a pevně věříme, že se většina letošních sedmáků v budoucnu popasuje s ještě vyšší úrovní. Všem přejeme mnoho úspěchů a hodně motivace při dalším studiu.

Nepodceňujte důležitost angličiny v dnešním světě. Věděli jste, že angličtina je třetí jazyk na planetě, co se týče počtu rodilých mluvčích a domluví se jím každý pátý člověk na světě.

črvn
07

Den s informatikou 8.C

črvn
08

Parlament mládeže Úmob Jih

črvn
08

Den s informatikou 8.A

črvn
08

Fun park Žirafa 2.B

črvn
09

Dopravní hřiště 5.A

črvn
09

Den s informatikou 8.B

črvn
12

Školní výlet Praha 9.C

črvn
12

Školní výlet Štramberk 6.AC