Okresní kolo dějepisné olympiády výsledky

V úterý 22. 3. 2022 proběhlo okresní kolo dějepisné olympiády. Soutěžilo se ve dvou kategoriích. Kategorie I. zakladní školy a nižší ročníky víceletých gymnázií a kategorie II. střední školy. V první kategorii se utkalo 44 soutěžících, ve druhé zápolilo 21 borců.

Téma letošního 51. ročníku je "Šlechta v proměnách času".  Do krajského kola postupují automaticky vítězové, o případném postupu z dalších míst rozhodne porovnání bodů ze všech okresů. V příloze najdete výsledkové listiny obou kategorií. V řádu dnů na webu školy naleznete také zpracovanou startovní listinu krajského kola.      

Robert Novotný

dubn
22

Knihovna 6.A

dubn
22

22. - 24. 4. Exkurze Památky UNESCO, Vysočina (pro přihlášené)

dubn
23

OZO: Centrum odpadové výchovy 3.A

dubn
24

24. - 26. 4. Výjezd ZŠ a MŠ Valašské Klobouky

dubn
25

Mezinárodní jazykové zkoušky Cambridge 5. až 9. ročník

dubn
29

DOV: Kouzelný oxid 1.A

květ
02

Planetárium: 3.A, 2.C

květ
09

Fotografování tříd