Online výuka se šíleným účesem – netradiční výzva 2.A

Moc rádi bychom se vrátili všichni do školy, ale když už musíme být doma, tak proč si online výuku nezpestřit? A proto v pátek 19. 3. plnily děti z  2. A výzvu třídní učitelky. Výuku se šíleným účesem!

Všem dětem hezky narostly vlasy – teď, když jsou zavřená kadeřnictví. Do výzvy se zapojily všechny děti i jejich obětaví rodiče nebo prarodiče. Kreace, které jim na hlavách vznikly, se jim opravdu vyvedly, holkám i klukům to moc slušelo. :-) Dětem se výuka v účesu moc líbila také proto, že jsme se setkali všichni najednou a také proto, že se naší výzvy zúčastnila i paní vychovatelka, která dětem moc chybí. Odměnou všem byl den bez úkolů. Šílené výtvory můžete shlédnout ve fotogalerii.

Vše dětem a rodičům patří veliký dík. Už teď děti přemýšlejí nad další výzvou ;-)

 

třídní učitelka Petra Prokopová

črvn
07

Den s informatikou 8.C

črvn
08

Parlament mládeže Úmob Jih

črvn
08

Den s informatikou 8.A

črvn
08

Fun park Žirafa 2.B

črvn
09

Dopravní hřiště 5.A

črvn
09

Den s informatikou 8.B

črvn
12

Školní výlet Praha 9.C

črvn
12

Školní výlet Štramberk 6.AC