Online výuka se šíleným účesem – netradiční výzva 2.A

Moc rádi bychom se vrátili všichni do školy, ale když už musíme být doma, tak proč si online výuku nezpestřit? A proto v pátek 19. 3. plnily děti z  2. A výzvu třídní učitelky. Výuku se šíleným účesem!

Všem dětem hezky narostly vlasy – teď, když jsou zavřená kadeřnictví. Do výzvy se zapojily všechny děti i jejich obětaví rodiče nebo prarodiče. Kreace, které jim na hlavách vznikly, se jim opravdu vyvedly, holkám i klukům to moc slušelo. :-) Dětem se výuka v účesu moc líbila také proto, že jsme se setkali všichni najednou a také proto, že se naší výzvy zúčastnila i paní vychovatelka, která dětem moc chybí. Odměnou všem byl den bez úkolů. Šílené výtvory můžete shlédnout ve fotogalerii.

Vše dětem a rodičům patří veliký dík. Už teď děti přemýšlejí nad další výzvou ;-)

 

třídní učitelka Petra Prokopová

črvn
21

Exkurze Vídeň pro přihlášené

črvn
26

SPŠ stavební , víceboj 8.AB

črvn
26

Exkurze Osvětim-Krakov 8., 9. r

črvn
27

Vydávání vysvědčení

črvn
28

Ředitelské volno