Protidrogový vlak 2022

8. ročníky 10. 10. 2022 vyrazily na nádraží Svinov, kde na ně čekal PROTIDROGOVÝ VLAK. Po skupinkách zhlédly životní pouť party mladých lidí, kteří sklouzli do světa alkoholu, drog i prostituce. Postupně také prošly barem, vězeňskou celou, výslechovou místností nebo feťáckým doupětem, viděli autonehodu - neskutečné, kolik expozic se do takového vlaku vejde! Na konci prohlídky se každý u stromu života mohl zamyslet, co všechno chce v životě zažít a poznat a zda jim stojí za to, zničit si život drogovou závislostí.

Celý příběh byl velmi emotivní, každý z nás si s sebou odnášel spoustu myšlenek. 

Fotografie z akce najdete ve fotogalerii a na sociálních sítích.

črvn
07

Den s informatikou 8.C

črvn
08

Parlament mládeže Úmob Jih

črvn
08

Den s informatikou 8.A

črvn
08

Fun park Žirafa 2.B

črvn
09

Dopravní hřiště 5.A

črvn
09

Den s informatikou 8.B

črvn
12

Školní výlet Praha 9.C

črvn
12

Školní výlet Štramberk 6.AC