Prvouka naživo 3.B

V říjnových hodinách prvouky jsme si několik hodin povídali o našem domově - městě Ostravě. Abychom poznali naše krásné město pěkně zblízka, vydali jsme se v pátek 5. listopadu do historického centra Ostravy. Nyní již víme, jak vypadá např. kostel sv. Václava, Divadlo A. Dvořáka, most M. Sýkory nebo kudy se vydat ke Slezskoostravskému hradu. Během našich toulek jsme krátce navštívili i muzeum na Masarykově náměstí, kde jsme dostali stručný výklad k historii města. Na věži budovy Nové radnice nás sice překvapil nepříjemný vítr, ale spatřili jsme všechna navštívená místa i ptačím pohledem. Přestože počasí nebylo nejteplejší, sluníčko nám svítilo po celou dobu a my máme zase plno dalších zážitků.
Záběry z naší vycházky najdete v galerii.
 
Za třídu 3. B paní učitelka Markéta Uhrová
únor
21

Galerie Plato 6.A

únor
21

K-Trio: Kdo zná a umí… 8.B

únor
22

Galerie Plato 7.B

únor
22

K- Trio: Kdo zná a umí… 8.A

únor
24

Generálka na hudebně divadelní představení v ang. jazyce (10.00 sobota)

únor
28

Prevence 6.B 1.-2. h, 6.A 3.-4. h

únor
29

KD Akord 9.ABC Divadlo: Naši furianti