Rozloučení se školním rokem

publikováno pátek 14.06.2019
autor Pustková Pavlína

Zábava na hřišti M8

Dne 6. 6. 2019 proběhla na hřišti ZŠ Mitušova 8 další zdařilá akce "Rozloučení se školním rokem", kterou připravili členové výboru SRPŠ. V krásném slunečním odpoledni se sešlo velké množství dětí a jejich rodičů. Prvním bodem akce bylo pasování předškoláků na školáky. Pro děti byl připraven program Westernové městečko s kovbojem, který doprovázel celé pasování. Děti dostaly od svých učitelek dárečky a prošly symbolickou bránou „ŠKOLA“.

Program nabídl také soutěže a tanečky.

Nejen pro tyto děti, ale i pro ostatní žáky školy byly také připraveny soutěže v celém areálu hřiště. Např. skákání v pytli, řešení hlavolamů, jízda obratnosti na koloběžce, vedení míče na branku a další. Za správně splněný úkol dostali soutěžící potvrzení do soutěžní tabulky. S vyplněnou kartičkou si přišly pro sladkou odměnu. Další atrakcí, kterou mohly využít, byl skákací hrad. Na všechny soutěžící, rodiče a pomocníky při soutěžích čekalo občerstvení, které zajistili členové výboru SRPŠ. Jim, žákům druhého stupně, pedagogům z MŠ a ZŠ patří velký dík . Již teď se můžeme těšit na další ročník této oblíbené akce.

Fotografie najdete v galerii.

Mgr. Marie Sikorová

září
20

Začínají odpolední angličtiny Cambridge

září
21

17 h Třídní schůzky 6.A, B

září
27

První trénink juda 14:30-15:30

říjn
04

Začínají kroužky školní družiny

list
09

Třídní schůzky 1. - 9. ročník