Soutěž v anglickém jazyce

publikováno pátek 25.01.2019
autor Pail Martin

V lednu 2019 proběhlo na naší škole vyhodnocení projektové soutěže AJ na téma My story pro čtvrté ročníky, které se zúčastnilo dvacet žáků a jelikož se všichni velmi snažili, rozhodování nebylo lehké.

V lednu 2019 proběhlo na naší škole vyhodnocení projektové soutěže AJ na téma My story pro čtvrté ročníky, které se zúčastnilo dvacet žáků a jelikož se všichni velmi snažili, rozhodování nebylo lehké.

Na prvních místech se umístili žáci :

  1. místo – Markétka Chomová, Terezka Maňková a Terezka Puchelová
  2. místo – Eliška Ohnoutková , Adélka Marková
  3. místo – Klárka Sobczyková, Terezka Sobczyková.

Vítězné práce si můžete níže prohlédnout, budou nás reprezentovat také v dalším kole soutěže.

Eva Fialová

květ
27

Dopravní hřiště 4.B

květ
27

Exkurze Dukovany (pro přihlášené)

květ
30
květ
31

DOV: Kouzelný oxid 1. A

črvn
03

3. - 4. Exkurze Praha (pro přihlášené)