Soutěž v ZOO

publikováno pondělí 26.11.2018
autor Sýkorová Renáta

Dne 12.11. se naši žáci zúčastnili Soutěže mladých zoologů pořádané Ostravskou zoologickou zahradou.

Dne 12.11. se naši žáci zúčastnili Soutěže mladých zoologů pořádané Ostravskou zoologickou zahradou. Pět pětičlenných družstev ze tříd 7.A, 8.A a 9.A se popralo s otázkami na téma „Domestikace a česká a slovenská národní plemena“.  Ve velké konkurenci opravdu obstáli. V první kategorii žáků 6. a 7. tříd soutěžilo celkem 125 družstev a naši žáci obsadili s počtem 23,5 bodu krásné 29. místo. Ve druhé kategorii žáků 8. a 9. tříd soutěžilo 170 družstev a naše nejlepší družstvo obsadilo s počtem 27 bodů nádherné 13. místo. Všem gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

                                                                                                                                                             Mgr. Hana Folvarčná