Exkurze do JOB Air Technic a.s. v Mošnově 2022

První prosincový den navštívili naši deváťáci, v souvislosti s odpovědnou volbou budoucí profese, společnost JOB AIR Technic a.s. v Mošnově, která se zabývá údržbou letadel mnoha typů a technicky výcvikovými programy na těchto typech letadel. Výstavbou nového hangáru pro údržbu letadel v roce 2006 a svou expanzí na trhu se společnost stala jedním z největších servisních středisek letounů ve střední Evropě.

Žáci se seznámili nejen s různými typy letadel a pracovním prostředím, ve kterém probíhá jejich údržba, ale také získali informace o různých pracovních pozicích, které se ve společnosti uplatní, možnostech kariérního růstu, uplatnění na trhu práce v ČR i zahraničí.

Mgr. Celtová Dagmar, výchovný a kariérový poradce

Zajímavé záběry si můžete prohlédnout ve fotogalerii webu nebo na sociálních sítích.

září
26

Atletika čtyřboj 8., 9. r výběr žáků

září
27

Atletika čtyřboj 6., 7. r výběr žáků

září
29

ZOO 5.A

říjn
02

OZO 3.B

říjn
03

8 h Knihovna 3. A

říjn
05

OZO 3.C

říjn
05

Řemeslo má zlaté dno 9.B

říjn
06

9 - 12 h Lesní škola, 4.A