Zápis dětí do anglické třídy

publikováno sobota 17.02.2024
autor Pustková Pavlína

Hledáme děti se studijními předpoklady, jazykovým citem a motivací k učení.

Zápis do jazykové třídy proběhne dne 20. 2. 2024 v aule ZŠ Mitušova od 12 do 17 hodin. Pro velký zájem otevíráme v rezervaci dalších 10 míst. Jak to proběhne? Dítě projde 4 stanovišti, kde plní úkoly. Děti netestujeme, ale zjištujeme jazykový cit, celkovou školní zralost a motivaci stát se prvňákem v anglické třídě. Plnění úkolů zabere maximálně 45 minut. Vyberte si termín a dostavte se alespoň 10 minut předem do auly naší školy. Těšíme se na Vás.

Přihlašujte své budoucí školáčky přes rezervační systém. K zápisu si vezměte občanský průkaz a rodný list dítěte.

Více informací o anglické třídě včetně hodnocení rodičů letošních žáků v jazykové třídě zde

Jste srdečně zváni!

črvn
17

Školní výlet 5.A

črvn
17

Školní výlet 6.B

črvn
17

Dopravní hřiště 5. C

črvn
19

Školní výlet 5. C

črvn
20

Školní výlet 5. C

črvn
20

Školní výlet 3.A

črvn
20

Školní výlet 9.C

črvn
20

Exkurze Vídeň pro přihlášené